Kilka faktów z życia. Cd2

11/13/2017

Witajcie kochani!

U nas dzień jak co dzień, niby mogłaby wkraść się rutyna, a jednak gdzieś tam tysiące kilometrów jest za Nami. Znacie nas i wiecie, że nudne życie to nie nasze życie. Pewnie jesteście zainteresowani jak wyglądają kolejne fakty z życia Biernatów? 😉Do dzieła!

1. Mamy totalnie inne gusta filmowe.

2. Mamy prze dziwne sny, Rafała atakują roboty, a ja łapie motyle na firance (do tego lunatykujemy).

3. W telewizorze zawsze puszczany jest TVN, możemy go nie oglądać ale kanał musi „lecieć".

4. Wolimy styl sportowy od stylu eleganckiego.

5. Namówiłam Rafała na Holkę gdy ten był pod wpływem alkoholu (inaczej by się nie zgodził)              nigdy nie pożałował tej decyzji.

6. Gdy będziemy już na „swoim” Rafał zaproponował adopcje/kupno kolejnego psiaka.

7. Nasz pierwszy wspólny wypad do kina odbył się we Wrześniu 2011 roku, poszliśmy na film                „Giganci ze stali”.

8. Nie lubimy spacerów, najdłuższe trwają około 15-20 minut.

9. Najlepsze rozmowy odbywają się przed snem.

10. Za czasów „chłopaka i dziewczyny” namiętnie oglądaliśmy „Fineash i Ferb”

11. Wygrawerowaliśmy sobie na obrączkach prywatne zdania, Rafał ma (dwujęzyczne) o czym nie          wiedzieliśmy, w drugoplanowym języku grawer oznacza „wieczne biadolenie” Może coś w tym          jest ponieważ lubię sobie ponarzekać 😂

12. Obojgu nam podobają się góry, a naszym miłosnym pierwszym wypadowym miastem jest Wisła.        Nasz ostatni wypad znajdziecie TUTAJ

13. Noc poślubna to mit! Padliśmy jak małe kaczątka.

14. Nigdy nie śpimy przytuleni, wręcz tego nie lubimy. Każdy z Nas ma swoją niezależna „połówkę”        i na niej się sam „układa”

15. Byliśmy na dla siebie swoimi pierwszym partnerami.

16. Kiedy ze sobą nie mieszkaliśmy, pisaliśmy dziennie około 200-300 SMS 😉 Pierwsza i ostatnia          rzeczą jaka w dniu zrobiliśmy był SMS do drugiej połówki.

17. Rafał nie przepada za serialami, które ciągnął się latami, dlatego musiałam wybrać między „Na          wspólnej” a „M jak miłość” to się nazywa kompromis

18.  Od roku prowadzimy bloga, mniej lub bardziej aktywnie, ale oglądają Nas „znajomi” którzy w           różnych okolicznościach nie mówią Nam nawet „cześć”

19. Rafał jest jak Tytan, jego choroba rzadko kiedy trwa więcej niż 3 dni, w naszym związku to ja            umieram mając katar czy ból gardła.

20. Byliśmy tylko na jednych egzotycznych wakacjach więcej informacji TU.


Kilka takich z życia wziętych faktów, które pozwolą Wam lepiej nas poznać, cieszymy się, że jesteśmy odbierani jako "znajomi z sąsiedztwa" a niżeli jako "jacyś blogerzy". Podoba nam się, że mamy takie miejsce w sieci, dzięki któremu możemy poznać wiele interesujących osobowości. Mam też nadzieję, że kiedyś będzie nam dane się z Wami spotkać. To dopiero byłby zaszczyt, nieprawdaż??

Jeśli macie ochotę to zostawcie nam jeden komentarz z jednym swoim faktem z życia, dajcie się troszkę poznać! ;)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Ja z mężem jesteśmy jak woda i ogień i mamy bardzo ciężkie charaktery :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z moim chłopakiem jesteśmy spod tego samego znaku zodiaku (byk) i czasami widać te nasze podobne charaktery :D

  OdpowiedzUsuń
 3. My z mężem poznalismy się na sympatii :) przytulanie przed snem trwa moze cale 2 min potem sie odwracamy pupami:) żyjemy na odległośc ja w Pl Mąż w Norwegii--> budowa domu trwa:) itp ogólnie to mamy widze troszkę współnych rzeczy też lubimy sportowy styl, nasza noc poślubna wyglądala podobnie i jeszcze sporo rzeczy jak tak zauważam:) apropo jak przeczytałam o Waszym powrocie do Polski to autentycznie sie tak ucieszyłam :) buziaki dla Was

  OdpowiedzUsuń
 4. To miłe, że po ślubie da się uniknąć rutyny. Bardzo podoba nam się, że dzielicie się swoim życiem z innymi, którzy mają pełno obaw dotyczących barwności życia po ślubie. Jak widać nie taki diabeł straszny.

  OdpowiedzUsuń

Polub nas na Facebook