Dobrego początki...

6/11/2017

  W sieci jest mnóstwo inspiracji dotyczących wesela i ślubu. Można tam znaleźć dodatki w stylu boho, w klasycznym, lat 80' etc. To jaki klimat będzie miało wasze wesele, zależy od waszych upodobań i gustów. Pamiętajcie jednak by nie krytykować innych par młodych, bo wybrały styl, który wam się nie podoba, o gustach się nie dyskutuje- stare, a nadal użyteczne powiedzenie.


  Organizując wesele nie zwracaliśmy uwagi na klimat, w sumie w połowie organizacji zauważyłam, że panują klimatyczne trendy na salach weselnych. Z racji tego, że sami płaciliśmy za całe wydarzenie, patrzyliśmy na to by było tanio i dobrze. Jak wiecie, nie zawsze się to udawało, jednak te magnesy w ramach podziękowań za przybycie, były strzałem w dziesiątkę.
  Niestety allegro już dało moje zamówienie do archiwum, ale TUTAJ , znalazłam dla Was podobną aukcję z magnesami. Cena jest identyczna, zaś na innej aukcji można zakupić do nich ładne koperty. Z racji tego, że koperty nie mają żadnego napisu stwierdziliśmy, że na nich odbijemy najzwyklejszą firmową pieczątkę jaką można znaleźć na allegro. Taki "gadżet" można zakupić za około 18 zł - dowolny napis. My zdecydowaliśmy się na "Natalia i Rafał, 24.09.2016r, dziękujemy" oczywiście najpierw były imiona, następnie data, a zaraz po niej podziękowanie. By para nie dostała takich samych magnesów, co drugi gość miał inną wersje, dlatego na zdjęciu można zobaczyć dwie grafiki.


  Pytałyście mnie również, jak podziękowaliśmy naszym mamom w dniu ślubu. Podziękowania dla rodziców- Dj miał w tle puścić piosenkę Photography Ed Sheeran, ale niestety włączył ją dopiero jak wręczaliśmy podziękowania babci. Mamy dostały od nas kosz, taki stary targowy ale oczywiście przemalowany na biało. Na allegro kupiłam drewniane małe literki, które układały się w napis "Dziękuję". Literki przemalowaliśmy na kolor fuksji. W każdym budowlanym sklepie znajdziecie próbki farb, taka jedna próbka starczyła nam na pomalowanie dwóch napisów. Zrobienie takiego napisu to czysta, szybka przyjemność. Koszt to około 38 zł + kosze 5 zł (wystarczy o nie poprosić na targu). W koszach był storczyk, kawa, alkohole, słodycze, grawerowane pudełka na wina, z kieliszkami (na których również znajdował się grawerunek), do takiego prezentu dodaliśmy kilka słów od siebie, mamy były wzruszone. Zaproszeń wam nie pokaże, bo były brzydkie, w dodatku z błędami ortograficznymi... a do najtańszych nie należały, jednak część zapłaty udało nam się odzyskać. Zdjęcia, które poniżej wam zaprezentuje, są zdjęciami robionymi telefonem jakieś 1,5 roku temu, także wybaczcie ich jakość.


Pudełko na obrączki:fb Izabela HandMade 
napisy kupowane na allegro

skrzyneczki kupowane na allegro
  Tak wyczyściłam swój telefon, że gdyby nie świadkowa i messanger to nie miałabym żadnych zdjęć z przygotowań, dobrze że tam zachowują się zdjęcia. Mam nadzieję, że będziemy dla Was małą dawką inspiracji, jak po kosztach podziękować najbliższym.


Pozdrawiam N!
You Might Also Like

0 komentarze

Polub nas na Facebook