Jubileusz, Alleluja!

4/15/2017

  Tak się składa, że post z życzeniami świątecznymi, będzie 50-dziesiątym postem na blogu- toż to Jubileusz!! To ogromne wyróżnienie! Początkujący blogerzy często odpadają już po 3 miesiącach pisania.  Powodem jest mała liczba odbiorców, hejt, szybki spadek blogowej energii. Oj nie! Nie z nami takie numery! Jesteśmy tu dla Was, póki wy jesteście, my istniejemy i oby tak do końca świata i o 3 dni dłużej!  Uchylimy Wam rąbek tajemnicy Świąt Wielkanocnych, jak już wam wcześniej mówiłam na Instagramie, w tym roku na święta przyjechała do Nas moja młodsza siostra Maja. Objęła nasze social media w trybie natychmiastowym! Ba! Nawet domagała się kolejnych zdjęć, haha ma coś po Natce ;)

  Maluch przyjechał do Nas z samego rana w Wielki Piątek, razem zajęłyśmy się kolorowaniem jajek za pomocą czerwonej kapusty, czerwonej cebuli i kilku barwników. Jedno jajeczko powędrowało w ręce Majki, przepięknie je ozdobiła używając markera, który był jedyną piszącą rzeczą w naszym domu (prócz długopisu). Oczywiście nie obyło się bez zrobienia mini stroików.

  Dziś z samego rana zaczęło się szykowanie do kościołka, Maja była tak niecierpliwa, że pierwsza stała uszykowana w drzwiach ;D Po cudownym święceniu pokarmów, poszliśmy sobie na mini spacer do parku.. Szukaliśmy wielkanocnego zająca, ale niestety uciekł Nam sprzed oczu!


  Zdecydowanie Święta Wielkanocne z dzieckiem, czy dziećmi dodają większego uroku! Dzięki Nim, możemy na chwilę odejść od internetu, telewizji, telefonów. Jutro będzie dzień tylko dla Nas i dla rodziny, w końców Jezus umarł za Nasze grzechy, czas to docenić. Z tego miejsca pragniemy złożyć Wam życzenia:


Nasi kochani i drodzy czytelnicy!
Niech przez czas Świąt Wielkanocnych, zagości w waszych sercach radość, by miłość przepełniała każdą świąteczną sekundę. Spotkajcie się z rodziną, przyjaciółmi, spędźcie z Nimi czas. Przeproście za wszystkie niedomówienia, pochwalcie się swoimi sukcesami! Najedzcie się do syta, od jutra znika mamusiowe zdanie "To na święta!"
Cieszcie się sobą i wielbcie Pana!
Alleluja!Pozdrawiamy N, R M !

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Hehe, oj tak dzieci dodają kolorów w świętach! Siostrzyczka pewnie nie mogła się doczekać malowania jajek oraz wspólnych świąt! :) Super zdjęcia życzę kolejnych postów! Pozdrawiam, i wesołych, spokojnych świąt Wielkanocnych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam te świeta!! :)
    przepiękna atmosfera na zdjęciach ! :))

    OdpowiedzUsuń

Polub nas na Facebook