Blog, blogowanie #jestęblogerę

4/11/2017

  Hej, hej jak widać takie mini zmiany nastąpiły na naszej blogowej stronie. Jak wam się podoba? My jesteśmy zauroczeni, to tak jak kupić piękną sukienkę swojej córeczce. W końcu blog to Nasze dziecko + powstał ciekawy internetowy hasztag #nomarriagenolife  ;) Co będzie dalej? Czytajcie!


  Jak widać zawitało do nas nowe logo i nowa profilówka na kanały społecznościowe. Jeżeli jeszcze nie daliście nam "LAJKA" to serdecznie zapraszamy na Instagram  gdzie jest Was już ponad 9 tysięcy ludzi oraz na nasz fanpage Facebook, gdzie stuknie zaraz 1 tysiąc ludzików <3

  Nasze grafiki stworzyła Asia, która również prowadzi bloga, koniecznie zerknijcie na stronę creativevibes.pl/ , ciepła i urocza dziewczyna od razu wiedziała czego od niej oczekujemy. Kiedy tylko czekałam na projekty, zerknęłam na jej bloga. Dowiedziałam się, jak realizować i planować swoje cele. To była przemiła lektura, która zakończyła się pobraniem praktycznego Plannera :) 

  Poniżej możecie podziwiać moje nowe blogowe paznokietki!! No nie byłabym sobą, gdybym nie odniosła się do nowej grafiki, nie, nie, to nie ta Natka ;D Jeśli się Wam spodobały, to zerknijcie na resztę prac mojej niezawodnej Pauliny La Beaute - Paulina Polewka. Dziewczyna ma talent, a w wkrótce go poszerza o inne dziedziny kosmetologii :) Bardzo się cieszę, że wokół mnie są tak profesjonalne kobiety jak te dwie wyżej.   Ok, mam męża, mam bloga, mam fajną grafikę i świetne paznokcie, co dalej? 

  Otóż moi drodzy, największą popularnością cieszył się ostatni wpis na temat mojej wpadki, dostępny TUTAJ . Muszę wam w tajemnicy powiedzieć, że takich wpadek było wiele!! Od sali, fotografa i kamerzysty po kolor na sali i dodatki. Czy jest coś o czym chcecie konkretnie przeczytać? Tutaj właśnie jest do was prośba. Jakie Nasze opowieści ślubne Was interesują, o czym macie ochotę przeczytać? Proszę o odpowiedzi tutaj na blogu lub na Instagramie pod ostatnim zdjęciem. 
  Będzie mi bardzo miło, jeżeli będę mogła spełnić wasze czytelnicze pragnienia! 


  Pozdrawiam N!


  
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Trzymam kciuki. Szczególnie jestem ciekaw waszych tekstów za rok-dwa jak pojawią się pierwsze kryzysy małżeńskie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mogę czytać o wszystkim :D od wpadek, po to jak udało się wam ustalić kolor przewodni i wszystko z nim zgrać. Wszystko będzie ciekawe :)

    OdpowiedzUsuń

Polub nas na Facebook