5 sposobów na zadowolenie mężczyzny.

2/06/2017

Każdy z nas chce być szczęśliwy i  również wszyscy chcemy uszczęśliwiać swoją drugą połówkę. Dzisiejszy post chcę poświecić temu jak uszczęśliwić faceta i nie chodzi mi tutaj o sferę łóżkową, bo każdy ma inne upodobania. Bardziej chciałbym się skupić na innych sposobach zadowolenia faceta. Podam wam parę małych gestów, które powinny zadziałać na każdego mężczyznę, nawet jeśli do tego się nie będzie chciał przyznać.1. MÓW WPROST O CO CI CHODZI
Nawet nie potraficie sobie wyobrazić frustracji faceta kiedy nie wie dlaczego jesteście na niego złe. Mężczyzna jest prostym stworzeniem, nie próbuje sobie utrudniać życia i chcieliby żeby inni im go również nie komplikowali. Jeśli pytamy, co się stało? To liczymy na odpowiedź. Niestety często słyszymy że "NIC", chociaż widać, że jednak coś jest nie tak. Nie mam sensu liczyć na to, że się domyślimy. Będzie w was tylko bardziej narastać złość, a to spowoduje złą atmosferę w związku. Postarajcie się jak najczęściej mówić co wam leży na sercu. To na pewno zaprocentuje.

2. DAJ MU CZASEM ODETCHNĄĆ
Jeśli chce wyjść z kumplami to staraj się nie utrudniać mu tego. W tym samym czasie Ty możesz wyjść z koleżankami,. Każdy potrzebuje chwili dla siebie. To zadziała pozytywnie, będziecie za sobą bardziej tęsknić, dzięki temu wasza więź będzie jeszcze większa.

3. DOCENIAJ GO
Nic tak nie działa na mężczyznę jak pochwały od kobiety. Chwal go jak najczęściej, my to po prostu uwielbiamy. Powiesił półkę? Pochwal go, Naprawił drzwiczki w szafce? Pochwal go, Pomalował pokój? Pochwal go. Lubimy czuć się potrzebni i doceniani, każda mała pochwała sprawia, że czujemy się bardziej męscy. Plusy tego są takie, że nie będzie już wszystkiego odkładał na później.

4. WSPIERAJ GO
Chciałby założyć firmę, a Tobie się jego pomysł nie podoba? Nie krytykuj go od razu, tylko mu doradź lub delikatnie zasugeruj, że to może nie wyjść i poddaj mu powody. Bądź zawsze oparciem dla niego, to jest ważne by wiedział, że ma na kogo liczyć w razie problemów.

5. ZASKAKUJ GO
Zrób czasem jego ulubioną potrawę, nawet jeśli musisz stać długo w kuchni. Facetowi również zależy na tym by czuć się ważnym i adorowanym.

Nie wymieniam wszystkich gestów jakie możecie robić, by uszczęśliwić mężczyznę, bo lista była by bardzo długa. Po prostu starajcie się o niego, tak samo jakbyście chciały, by starał się on o Was. Wbrew pozorom jesteśmy w niektórych kwestiach bardzo podobni.
Jeśli dodałybyście coś do tej listy, to czekam na to w komentarzach.

Pozdrawiam R.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wszystkie punkty stosuje jednak z pierwszym pkt jest mały problem ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie martw się, ja też mam z nim problem :P

      Usuń

Polub nas na Facebook