Witajcie!

11/02/2016

Z dwa - trzy dni zastanawialiśmy się jak zacząć pisać. Co warto wam tak konkretnie przekazać. Na wstępie nie chcemy zanudzać a wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze :) Mam na imię Natalia i mam 22 lata - brzmi jak rozpoczęcie rozmowy na grupowym spotkaniu AA :P Pracuje zdalnie w domu, jest to dla mnie super przygoda i przede wszystkim wygoda. Rafała poznałam ponad 6 lat temu, a dokładnie na początku Lipca 2010 roku. Mega przystojny buntownik jak na tamte czasy. On się mnie spodobał a ja jemu, zagadał jak na odważnego faceta przystało i oto jesteśmy małżeństwem. Wiele za nami kłótni, problemów i niepowodzeń ale na szczęście jak na młode osoby radzimy sobie z niedogodnościami bardzo dobrze. Z resztą jakie pary się nie kłócą? Naszym zdaniem takich par nie ma, bo czym byłby związek bez "godzenia się" ;)

Rafał ma 25 lat, od pięciu lat pracuje w przemyśle górniczym, tak jak pisał w rubryczce " o nas " bardzo lubi grać w gry wideo. Do ślubu bardzo interesował się fit stajlem, w ciągu 4 miesięcy schudł ponad 15 kg. Bieżnia i siłownia to był jego drugi dom. W planach ma powrócić do tego sposobu bycia.

 Naszym założeniem jest opisywanie na blogu naszego codziennego szaro-kolorowego życia. Każdy Nas pyta ' I jak to jest po ślubie ?" właśnie poprzez bloga, poprzez posty chcemy odpowiedzieć na to pytanie. Zaznaczamy na wstępie, że nasze życie to nie sielanka, nie mamy zamiaru tu wychwalać rajskiego życia po ślubie. Będzie całkiem inaczej, tak jak jest naprawdę.

 Dziewczyny bądźcie spokojne, nie zrazimy Waszych mężczyzn do małżeństwa. Postaramy się Was przygotować na "next level" . Małżeństwa na blogu mile widziane, może i my się czegoś nauczymy - kto wie !


Czekajcie na kolejny post. Pozdrawiamy ! :))


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Mega coś czuję, że zostanę tutaj dłużej. Podobnie jak Ty mam 22 lata, mój Mateusz ma 25 jak Twój mąż i również jesteśmy ponad 6 lat razem. Jedynie nie jesteśmy po ślubie jak Wy. Super i lekko się Was czyta. :-)
    Jeżeli będziesz zainteresowana to możesz wpaść do mnie: www.monaries.blogspot.com
    Wpisy to najczęściej recenzje kosmetyków i nie tylko. Znajdziesz tam również wpisy życiowe. Zapraszam. :-)

    OdpowiedzUsuń

Polub nas na Facebook